Stworzenie autorskiego projektu to nie lada sztuka. Gdy mamy już gotowy projekt przychodzi czas na krawiectwo. Do wyboru masz różnorodne pracownie. Pośród tego grona możesz odnaleźć nasze usługi. Strona naszej szwalni to propozycja dla tych, co pragną stworzyć kolekcje plażowe, sportowe oraz streetwear. Oto kilka polecanych przez nas produktów, które mogą znaleźć się w Twojej kolekcji. 

Koszulka - uniwersalizm i sposób na ciekawe projekty 

Standardowe t-shirty znajdują się w szafach wielu kobiet, mężczyzn i dzieci. To uniwersalna odzież dla każdego, także projektanta. Jeśli chodzi o aranżacje koszulki to jest ona niczym płótno dla malarza. Jest jedną wielką kartką papieru na której możesz zamieścić dosłownie wszystko. Ciekawy nadruk, haft, koronkę, krój itd. Na zwykły t-shirt możesz nanieść materiał we wzory, kwiaty albo posłużyć się materiałem barwionym. Miejsce na logo zależy od Twojej inwencji twórczej.

Nasze zaplecze i usługi

Szwalnia dla każdego projektantaNasz zakład krawiecki 4lans.pl jest gotowy na każde wyzwanie. Szwalnia jest w stanie uszyć odzież z różnych typów materiałów. Szyjemy z tkanin naturalnych oraz sztucznych. Specjalnie dla Ciebie wykonany projekty standardowych koszulek z bawełny, jak i podkoszulki na zajęcia sportowe. W propozycjach dla projektantów nie zabrakło usług szycia kurtek zimowych, które dla wielu szwalni stanowią prawdziwy problem. 

W naszych szwalniach zajmujemy się szeroko pojętą produkcją nadruków. W XXI wieku nadruki to istotny element dekoracji każdego rodzaju odzieży. Bez profesjonalnych grafik ubrania stają się mało atrakcyjne. Jest to widoczne na ulicach, a zwłaszcza w młodym pokoleniu. Dzięki kolorowym grafików marka ma szanse na rozpoznawalność, co widać w projektach światowych marek, które z zapałem maniaka powiększają swoje loga na odzieży, torebkach oraz butach. Jako projekt koniecznie musisz zadbać o widoczność. Do Twojej dyspozycji https://4lans.pl/ oddaje aż 5 rodzajów nadruków, które możesz wkomponować w swoją odzież. 

Z naszą pomocą możesz na zwykłym t-shircie albo bluzie zamieścić profesjonalny sitodruk. Za pomocą tradycyjnych technik nakładania tuszu możesz wykonywać kolorowe napisy czy obrazki na tkaninach. Drugim rodzajem nadruku jest folia flex. To rodzaj foli PCV, na której mamy zadrukowany obraz. Do wykonania nadruku https://4lans.pl/ używa się specjalistycznego plotera. Po wykonaniu nadruku obraz jest transferowany na tkaninę za pomocą żelazka o temp. 80 stopni Celsjusza.Tak przygotowany nadruk jest trwały, a kilku praniach ubrania nie ulega zniszczeniu.