Dzieci to naprawdę wspaniałe istoty, które wnoszą do naszego życia bardzo wiele. Wszyscy rodzice kochają swoje dzieci nie od 1 dnia życia, ale już od momentu, kiedy tylko dowiadują się, że za kilka miesięcy powitają nowego członka rodziny. Jesteśmy w stanie uchylić im wszystkie, zakupić tylko to co najlepsze. Zanim jednak totalnie oszalejemy na punkcie naszych pociech musimy zdać sobie sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy - z ich zdrowia i rozwoju. Warto zadbać o ich zdrowie oraz prawidłowy rozwój już od 1 dni życia.

Troska o maluszka

Bebilon  Nie każda mama ma przyjemność karmić malucha własną piersią. Nie oznacza to jednak faktu, że taka mama jest gorsza. Nic bardziej mylnego. Taka mama jest równie wartościowa, bowiem ma do wyboru dobrej jakości mleka modyfikowane, które zbliżone są składem do mleka piersi matki. Takie modyfikowane mleko znaleźć można chociażby w ofercie firmy Bebilon. Jest to firma godna zaufania, która już od wielu lat znajduje się na rynku i dba o wszystkie dzieci i ich rodziców. Bebilon już od wielu lat wypuszcza na rynek mleka modyfikowane z Pronutra - Advance. Jest to mleko bogate w najróżniejsze witaminy, składniki mineralne, które w sposób jak najbardziej pozytywny wpływają na nasze pociechy. Jeżeli nie możemy karmić piersią, to firma Bebilon ma dla nas w tym momencie naprawdę wspaniałą ofertę.

Dla poszczególnych grup

  Bebilon podzielił swoje mleka modyfikowane według wieku dziecka. Zanim zakupi się mleko, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na taką informację, żeby nie zaszkodzić swojemu maluchowi. Dziecko w pierwszym miesiącu życia ma bardzo delikatny żołądek i na pewno nie będzie mogło pić mleka, które przeznaczone jest dla starszaków. Z miesiąca na miesiąc skład takiego mleka się różni. Dzieci potrzebują zmienionych wartości odżywczych, które marka Bebilon opracowała w swoich mlekach modyfikowanych. Jest to firma, która ma mleka modyfikowane oparte na nowej generacji, dzięki czemu pociechy maja szansę na jeszcze lepszy rozwój. W takich mlekach zawarte są witaminy A,C i D, które odpowiedzialne są za wspieranie układu odpornościowego. Warto zadbać o to, jeżeli chcemy wydawać mniejsze pieniądze u lekarza. Do tego DHA/ALA (Omega-3) i kwas α-linolenowy (ALA) , które odpowiedzialne są za rozwój tkanek nerwowych i mózgu. Warto również wspomnieć o oligosacharydach GOS/FOS, które zawarte są w mleku matki. To one również pozytywnie wpływają na układ pokarmowy naszego dziecka. Dzięki nim właśnie dziecko będzie mniej narażone na kolki, które bywają utrapieniem.