Obdarowanie ochrzczonego dziecka wyjątkowym prezentem zawsze pozostaje w pamięci jego i bliskich, dlatego warto postarać się i wybrać taki upominek, który idealnie podkreśli charakter tego szczególnego wydarzenia. Medaliki z łańcuszkami zapakowane w eleganckie pudełeczko doskonale sprawdzą się w formie prezentu na chrzciny, a ich design można dopasować do płci dziecka, by w przyszłości mogło ono cieszyć się z takiego rodzaju upominku.

Elegancki, subtelny, ponadczasowy

Znalezienie oryginalnego i niebanalnego prezentu z okazji wyjątkowego dnia, jakim bez wątpienia jest chrzest dziecka, może sprawić wiele trudności i stać się powodem bezsennych nocy. Współczesne dzieci otoczone są wieloma atrakcyjnymi zabawkami i kolejny ich drogi egzemplarz nie zrobi już na nich większego wrażenia. Dlatego warto podarować im coś, co znacznie dłużej zachowają jako wspaniałą pamiątkę chrztu. Medaliki wykonane ze srebra lub złota z delikatnymi łańcuszkami to idealne prezenty z okazji tego wyjątkowego zdarzenia, które zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem najbliższych dziecku osób. Taka pamiątka na pewno nie będzie rzucona w kąt, a we właściwym czasie zostanie doceniona przez dziecko, stając się pięknym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia i doskonałą ozdobą do każdego rodzaju stylizacji odzieżowych. Takie medaliki kupić można między innymi na stronie https://www.filigree.pl/pol_m_Bizuteria-damska_Medaliki-278.html.

Srebrne i złote medaliki jako piękna pamiątka chrzcin dzieckaSpersonalizowany prezent na chrzciny

Dedykowany dziecku, jedyny w swoim rodzaju upominek darowany w dniu chrzcin, zawsze wyzwala ogromne emocje w rodzicach maluszka. Taka spersonalizowana pamiątka chrztu dziecka idealnie podkreśla charakter tej uroczystości pozostawiając piękny ślad w postaci złotych czy srebrnych medalików. Zawieszone na subtelnych łańcuszkach będą one przepięknie zdobić szyjkę dziecka, gdy osiągnie ono wiek szkolny. Grawer umieszczony na medalikach sprawia, że zyskują one zupełnie inne, osobiste i wyjątkowe przesłanie, a umieszczenie ich w dekoracyjnych pudełeczkach tworzy wysmakowany prezent idealnie nadający się na takie okazje. W zależności od płci dziecka można mu podarować medaliki w kształcie aniołka z cyrkoniami lub z wizerunkiem Matki Boskiej. Eleganckie pudełeczko z tabliczką, na której wykonano odpowiedni grawer, fantastycznie podkreśla charakter i powagę uroczystości, stając się wspaniałym prezentem dla ochrzczonego dziecka. Warto sięgnąć po tego rodzaju pamiątki, by na długo pozostały one w pamięci dzieci i cieszyły ich także wtedy, gdy wyrosną z rozkosznych brzdąców w młodych ludzi, którzy z dumą będą nosili ofiarowane im medaliki jako pamiątki chrzcin.