Wygodnie, a przy tym modnie i stylowo. Jeśli jesteś nowoczesnym, miejskim ojcem XXI wieku to bliskie powinno być ci hasło prosto klasyk w kontekście trendów streetwear. Być może zależy ci na komforcie, ale chcesz jednocześnie pokazać swój miejski styl oraz indywidualną osobowość, a także ważne jest dla ciebie to, by czuć jedność ze swoim dzieckiem również poprzez dobrany strój. Nic prostszego do uzyskania! Poniżej znajdziesz kilka ciekawych inspiracji, jak podążając za modowymi nowinkami ubierać się klasycznie, a jednocześnie w stylu streetwear, a także jak prosto klasyk dopasować swój styl streetwear do ubrań syna bądź córki.  

Prosto klasyk, czyli bluza i spodnie dla taty w stylu streetwear

Moda streetwear to bardzo luźny styl, który idealnie może dopasować się do aktualnych potrzeb zarówno młodszych, jak i nieco starszych osób. Właśnie dlatego ubierając się w prosto klasyk można być naprawdę modnym tatą. Jakie ubrania warto wybrać? Przede wszystkim, warto postawić głównie na komfortową bluzę z kapturem. Może to być model wciągany przez głowę lub zapinany na suwak (wszystko zależy od osobistych upodobań). W przypadku drugiej opcji warto uzupełnić stylizację o jednokolorowy prosty, klasyczny t-shirt oversize. Wygodne buty oraz czapka z daszkiem dobrana kolorystycznie do reszty odzieży będzie ciekawym dopełnieniem stylizacji. Ponadto, dobrym wyborem ubrania w stylu prosto klasyk będą spodnie streetwear z wieloma kieszeniami i ozdobnym łańcuszkiem. Każdemu tacie przyda się także klasyczna saszetka typu nerka.

Prosto klasyk, czyli w ciekawy sposób dopasuj swój styl streetwear do ubrań dziecka

Prosto klasyk - tata w stylu streetwearWielu ojcom, ale także dzieciom, niebywale zależy na tym, żeby pokazać jedność ze swoim dzieckiem (lub odwrotnie rzecz ujmując z ojcem) poprzez wybranie podobnej stylizacji. Moda streetwear wydaje się być tutaj wręcz idealnym rozwiązaniem, żeby spełnić swoje marzenia w tym zakresie. Dzięki niej możemy wybrać proste elementy garderoby zarówno w rozmiarach dla dorosłych, jak i w rozmiarach dziecięcych. Zarówno tata, jak i dziecko mogą na przykład założyć taką samą czapkę z daszkiem lub wybrać podobne akcesoria, lecz na tym nie koniec. Ojciec z synem może upodobnić się poprzez ubiór streetwearowy wykorzystując do tego takie elementy garderoby, jak koszulki z ciekawymi nadrukami, spodenki czy też nawet bluzy albo wygodne buty sportowe.